Filter
Ok
Use filter

28-09-2022 Renda Ötwös - Zprávičky Patriot

Naše tenisové soutěže vrcholí. Skluz máme v divizích, kde zbývají odehrát finále A a finále B. V ligách jsme se dostali také do semifinále (kromě 1.ligy, která to dohoní). Příznivé počasí se vyhledává už těžko, tak se snažte.

Jednodenní tenisový turnaj deblů Svatováclavský pohár byl odehrán na kurtech u Ploučnice. Byl úspěšný a o průběhu si můžete přečíst v článku sekce tenis jednodenní.

17-08-2022 Renda Ötwös - Zprávičky Patriot

Na webu bylo upraveno menu pro zapisování výsledků turnaje. Vylepšení má ambici zlepšit komfort uživatelů při zapisování.

Náš Tenisový tým PATRIOT-Českolipsko byl rozšířen o nového člena Jirku Stožického. Jsme v týmu 3 členové - Michal Tupý, Renda Ötwös a Jiří Stožický. Zároveň jsou prováděny úkony k založení nové organizace - zapsaného spolku.

29-08-2022 Renda Ötwös - Doporučené

V sobotu 27.8.2022 bylo dohráno druhé semifinále první části naší dlouhodobé soutěže Play Off A. Hráli v něm Pavel Zemanec a Aleš Stach.

Číst dále...

Obrovský úspěch českolipského odchovance na MČR 2022

22-08-2022 Renda Ötwös - Doporučené

O víkendu vrcholilo Mistrovství České republiky v tenisu v Ostravě. Skvělá zpráva je, že na MČR zvítězil českolipský odchovanec Matyáš Černý.

ico TPC herniplanligaplayoff
ico TPC2022 divizeplayoffa

TOPlist

Přehled článků

logo

Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.