Mejdan se Standou Peřinkou

Jeden z našich tenistů je frontmanem a zpěvákem skvělé rockové kapely ORYON ze Znojma. Je to Standa Peřinka, který s námi hraje naše tenisové turnaje.

Standa vás zve na zábavu se svojí kapelou také v České Lípě v hotelu Merkur v sobotu 27.8.2022 od 20 hod. Do České Lípy se vydají i fanoušci kapely ze Znojma a rádi je zde uvítáme. Určitě se nebudete na mejdanu nudit. Já osobně sleduji tuto kapelu na facebooku a videa ukazují, že se lidi na tanečních koncertech kapely vždy velmi dobře baví, Standa zpívat opravdu umí a na koncertech je výborná atmosféra. Lidé si tam zatancují a zabékají. Určitě neváhejte mejdan navštívit.
Kliknutím na plakát se dostanete na facebookové stránky skupiny.

mejdanoryon

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.