Kvalifikace do soutěží v N.Boru

Kvalifikace do nové sezóny dlouhodobého turnaje proběhla v neděli 30.4.2023 v tenisovém areálu Nového Boru. 

Dlouhodobý turnaj roku 2023 je zahájen

Vážení soutěžící.
Jsme nesmírně rádi, že jste se přihlásili do naší dlouhodobé soutěže, jejíž historie sahá až do roku 1998. Pro řádný průběh soutěže je třeba zdůraznit některé důležité skutečnosti.
Letošní sezóna a náš dlouhodobý jarně-letní turnaj roku 2023 je zahájen.

Tenisový večírek k vyhodnocení sezóny 2022

Na pátek 11.listopadu 2022 svolal náš pořadatelský tým tenisových soutěží večírek k rozloučení s jarně-letní tenisovou sezónou.

Přehled tenisových výsledků sezóny 2022

Náš spolek má za sebou další úspěšnou sezónu. Pro přehlednost zveřejňuji v jednom článku všechny výsledky a jejich sumarizaci.

Finále TPC 2022 - Play Off A

I další finále se odehrálo po termínu 10.11.2022 v českolipské hale. Svedli ho dva rivalové z divize A - favorit Zdeněk Peter s Alešem Stachem.

Finále TPC 2022 - Play Off B

Jednoznačným vítězem Play Off B - první části naší soutěže - se stala mladá naděje David Půček. Poraženým finalistou se stal mladý nováček Jaroslav Cihlář.

Finále 1.ligy, finále 2.ligy

V neděli 9.10.22 se nám završila druhá část naší dlouhodobé soutěže - tenisová liga. Hráli se dvě finále - 1.ligy a 2.ligy. Počasí tenisu přálo a babí léto nám přineslo slunečnou neděli.

Finále 3.ligy odehráno

Naše tenisové soutěže vrcholí. Počasí nám ještě trochu přeje, tak finišujeme. Dohrála se 3. tenisová liga a 2.října odehráli soutěžící své finále.

Poslední část soutěže - PlayOff pavouky lig

Září už klepe na dveře a naše letošní dlouhodobá soutěž se blíží do finále.

Semifinále TPC2022 Play Off A

V sobotu 27.8.2022 bylo dohráno druhé semifinále první části naší dlouhodobé soutěže Play Off A. Hráli v něm Pavel Zemanec a Aleš Stach

Tenisová liga souboje ve skupinách-dohrávky

Skupiny se hrají ve 3. výkonnostních ligách, kde má každá liga 4 skupiny. Letní tenisová sezóna pokročila už do závěrečné fáze a zbývá nám k dohrání našeho turnaje 5-6 týdnů.

Jak je daleko TPCup Divize?

V srpnu nám vrcholí první část naší dlouhodobé soutěže - TPCup Divize. Hrají se dva výkonnostní pavouky TPC divize A a B.

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.