Celosezónní tenisový turnaj 2024 zahájen

Vše je pro novou sezónu připravené a považujeme letošní dlouhodobý turnaj Tenis Patriot Cup 2024 za zahájený. Můžete vyzývat své soupeře a hrát.

Tenisový večírek - vyhodnocení sezóny 2023

Ve čtvrtek 16.11.2023 uspořádal náš pořadatelský tým tenisových soutěží večírek k rozloučení se s jarně-letní tenisovou sezónou 2023 a udělali jsme její vyhodnocení. Zúčastnilo se kolem 30 lidí.

Tenisový večírek - předání cen

Na slavnostním večírku ve čtvrtek 16.11.2023 byly předány úspěšným tenistům a tenistkám ceny. V programu večírku to byl bod č. 5., který zveřejňujeme zvlášť.

Přehled tenisových výsledků sezóny 2023

Další úspěšná sezóna 2023 je za námi a s napětím očekáváme sezónu další. V tomto článku naleznete kompletní výsledky sezóny.

Semifinále PlayOff 1.ligy

Ve čtvrtek 28.9. se odehrálo první semifinále mezi zkušeným Davidem Gregorem a nadějným mladíčkem Davidem Půčkem.

Play Off divize B - finále

Dne 29.8.2023, kdy se odehrálo finále PlayOff B-divize - první část naší dlouhodobé soutěže. Ve finálové souboji vyhrál zkušený Jan Kosťun (vlevo) nad ambiciózním nováčkem soutěže Lukášem Žákem 6:3 7:6.

Play Off divize A - o 3.místo

Dne 24.9.2023 odehráli svůj zápas o třetí místo David Beneš (vlevo) proti Davidu Gregorovi. Byl to zápas naší první části dlouhodobé soutěže PlayOff A - divize.

Play Off divizí a tenisové ligy

Začalo Play-Off divizí, což je vyvrcholení první poloviny tenisové sezony 2023.

Kvalifikace do soutěží v N.Boru

Kvalifikace do nové sezóny dlouhodobého turnaje proběhla v neděli 30.4.2023 v tenisovém areálu Nového Boru. 

Dlouhodobý turnaj roku 2023 je zahájen

Vážení soutěžící.
Jsme nesmírně rádi, že jste se přihlásili do naší dlouhodobé soutěže, jejíž historie sahá až do roku 1998. Pro řádný průběh soutěže je třeba zdůraznit některé důležité skutečnosti.
Letošní sezóna a náš dlouhodobý jarně-letní turnaj roku 2023 je zahájen.

Tenisový večírek k vyhodnocení sezóny 2022

Na pátek 11.listopadu 2022 svolal náš pořadatelský tým tenisových soutěží večírek k rozloučení s jarně-letní tenisovou sezónou.

Přehled tenisových výsledků sezóny 2022

Náš spolek má za sebou další úspěšnou sezónu. Pro přehlednost zveřejňuji v jednom článku všechny výsledky a jejich sumarizaci.

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.