Hodnocení obou turnajů SinglCup 2023

Podzim a září je, u nás tenisové komunity Patriot Českolipsko, čas pro naše rozlučkové jednodenní turnaje, které nám říkají, že venkovní tenisová sezóna se přiblížila ke svému konci. Turnaje, které v tuto dobu pořádáme, jsou také poděkováním výkonnostním tenistům za přístup k našim soutěžím v průběhu sezóny a příležitost ukázat naši aktivitu ostatním tenistům a případným novým zájemcům.

Singl Cup 2023 - kategorie B - 24.9.23

Turnaj hrálo sedm přihlášených soutěžících. Čekal jsem od tenisové veřejnosti větší zájem a odvahu se přihlásit na tento typ turnaje pro soutěžící s nižší výkonností.

Singl Cup 2023 - kategorie A - 23.9.23

Na turnaj se nám přihlásilo 12 velmi výkonnostně vyrovnaných soutěžících. Zúčastnilo se poměrně dost hráčů, kteří naše dlouhodobé soutěže nehrají a byli to hráči, kteří pocházejí z Českolipska nebo naši soutěž hráli dříve anebo se vrací po zranění. Soupiska přihlášených dávala předzvěst kvalitním tenisovým zápasům.

3.Singl Cup 2019

Už v podzimním čase se konal poslední tenisový jednodenní turnaj na tenisových kurtech. Tenisový nadšenci si sezvali své soupeře a známé a odehrál se singlový tenisový turnaj. Počasí nám celkem přálo. Zpočátku bylo velmi teplo a slunečno. V průběhu turnaje nám, jako už letos tradičně, sprchlo. Déšť zpozdil turnaj jen asi o 40 minut a kurt č. 1 byl zprovozněn až v průběhu pokračování turnaje, tak jsem si i s tímto malým problémkem poradili.

2.Singl Cup 2019

Poslední letošní prázdninový turnaj pořádaný spolkem TC HORNETS na Slovance se uskutečnil v sobotu 24.8.2019. Zúčastnilo se ho 15 velmi kvalitních tenisových singlistů. Ne že by nás ještě letos další turnaje nečekaly, ale tento turnaj se hrál ještě v létě. Dva turnaje v singlu a deblu jsou plánovány až na podzimní září a jeden rozlučkový se sezónou v Novém Boru v říjnu.

ikona2 html   ikona foto
výsledky turnaje     fotky z turnaje

Singl Cup 2018 odehrán

Náš spolek TC Hornets, z.s., se rozhodl letos uspořádat jen dva jednodenní turnaje, jeden v singlu a jeden v deblu. Chtěli jsme, aby hráči měli větší zájem o tento typ turnajů a byly dobře obsazené. Velké množství turnajů bylo asi trochu kontraproduktivní a tenisti potřebují mít chuť hrát. V sobotu 18.8.2018 si dalo sraz na kurtech na Slovance 14 kvalitních hráčů. Počasí bylo do 10 hod. zamračené, ale potom přišlo letošní smrtelné vedro. Všichni jsme turnaj ve zdraví přežili, i když některé hráče chytaly křeče anebo měli mírný úpal.

1.Singl Cup 2019

Hezký sobotní den 13.7.2019 jsme se sešli k letošnímu prvnímu singlovému jednodennímu turnaji na Slovance. Do soutěže se přihlásilo 12 soutěžících. Soupeři byli vylosováni do 3 skupin, kde hráli o umístění do turnajového vyřazovacího pavouka.

Masters Singl Cup 2017 a 2. Debl Cup 2017

Masters Singl Cup 2017

V září vrcholila tenisová sezóna jednodenních turnajů singlistů a deblistů v tenisovém areálu TC Hornets na tenisových kurtech na Slovance v České Lípě. Nejprve proběhlo tenisové Masters Singl Cup 2017 pro nejlepších 8 hráčů jednodenních turnajů. Někteří hráči, kteří získali body z předchozích turnajů a kvalifikovali se na Masters si nenašli pro turnaj čas. Organizátor tak musel organizátor sáhnout pro hráče umístěných na nižších příčkách, aby mohl turnaj vůbec proběhnout. V sobotu 16.9. se tak sešlo jen 7 singlistů.

Singl Cup: reportáž - tenisový 2.Singl Cup 2017 v sobotu 19.8.2017

Tenisový spolek TC Hornets na Slovance v České Lípě uspořádal další (druhý) jednodenní turnaj v singlu. Účast byla opět skvělá. 18 výborných amatérských tenistů si to mezi sebou rozdalo v zajímavých kláních. Turnaj rozhodl o 8 nejlepších hráčích, kteří se zúčastní Masters Singl Cupu v září 2017.

Singl Cup: reportáž - tenisový 1.Singl Cup 2017 v sobotu 15.7.2017

Tenisový spolek TC Hornets na Slovance v České Lípě v nové sezóně zahájil sérii jednodenních turnajů v tenisovém singlu a deblu na místním tenisovém areálu . Dlouhodobé soutěže v tenisovém areálu jsou už dávno v plném proudu, a proto se tenisté, kteří mají rádi tento typ turnajů, už těšili na první turnaj.

Svatováclavský pohár v deblu 2022 odehrán

Na sobotu 24.9.2022 naplánovala náš tenisový spolek PATRIOT-Českolipsko tenisový jednodenní turnaj čtyřher. Poprvé v naší dlouhodobé historii jsme vyzkoušeli areál v České Lípě na Ploučnici, který spravuje organizace Sport Česká Lípa.

Debl Cup 2021 - 26.9.21

Na rozloučení se sezónou uspořádal náš spolek jednodenní tenisový turnaj deblových párů. Tentokrát jsme zvolili netradičně neděli a pozvali jsme tenisty. Sešlo se nás 7 párů.

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.