Zprávička 024

Z turnaje odstoupil Vladimír Milata a byl nahrazen dorostenkou Lillian Samkovou, která byla místo něj zařazena do "3.divize skupiny E". Lilli v soutěži vítáme.

Zprávička 023

Turnaj TPC Patriot Českolipsko byl zahájen. První zápas, který proběhl byl mezi Petrem Vondráčkem a Mírou Borešem.

Zprávička 022

Ve čtvrtek 16.listopadu 2023 jsme uskutečnili v restauraci Kozlovna na Slovance rozloučení s úspěšnou tenisovou sezónou 2023. Vyhodnotili jsme dlouhodobý turnaj, odměnili úspěšnější a dobře jsme se pobavili. Přišlo do 30 účastníků.

Zprávička 021

Uspořádali jsme dva jednodenní turnaje v singlu  dvou výkonnostních kategorií a oba se povedly. Přečtěte si články v sekci "Tenis jednodenní". Najdete tam výsledky, fotky, videa a postřehy z turnajů.

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.