Zprávička 018

Po prodlouženým víkendu máme odehráno 9 zápasů. Skupiny D a F ještě nezahájili turnaj.

Zprávička 017

Soutěž už byla zahájena a některé zápasy jsou již odehrány. Výsledky jsou v tabulkách. Zapojte se i další, protože jediné, co nemůžeme ovlivnit, je počasí. To bude v květnu vrtkavé.

Zprávička 016

V neděli 30.4.23 se uskuteční v tenisovém areálu Nový Bor kvalifikace do 2.divize o 6 postupových míst. O 1.divizi byla kvalifikace zrušena.

Zprávička 014

11.11.2022 se konala naše rozlučka s letní tenisovou sezónou v prostorách Kozlovny na Slovance. Rozlučka se povedla. Rozdali jsme ceny a získali od účastníků turnaje cenné nápady. O všem napíši článek pro ty, co se na rozlučku nedostavili.

Zprávička 006

Jednodenní tenisový turnaj deblů Svatováclavský pohár byl odehrán na kurtech u Ploučnice. Byl úspěšný a o průběhu si můžete přečíst v článku sekce tenis jednodenní.

Zprávička 002

Náš Tenisový tým PATRIOT-Českolipsko byl rozšířen o nového člena Jirku Stožického. Jsme v týmu 3 členové - Michal Tupý, Renda Ötwös a Jiří Stožický. Zároveň jsou prováděny úkony k založení nové organizace - zapsaného spolku.

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.