Svatováclavský pohár v deblu 2022 odehrán

Na sobotu 24.9.2022 naplánovala náš tenisový spolek PATRIOT-Českolipsko tenisový jednodenní turnaj čtyřher. Poprvé v naší dlouhodobé historii jsme vyzkoušeli areál v České Lípě na Ploučnici, který spravuje organizace Sport Česká Lípa.

Debl Cup 2021 - 26.9.21

Na rozloučení se sezónou uspořádal náš spolek jednodenní tenisový turnaj deblových párů. Tentokrát jsme zvolili netradičně neděli a pozvali jsme tenisty. Sešlo se nás 7 párů.

1. Debl Cup 2020 odehrán

Na sobotu 4. července 2020 byl odehrán první deblový jednodenní turnaj Debl Cup 2020. Turnaj byl přeložen z termínu před čtrnácti dny, kdy nám nepřálo počasí, protože bylo velmi zima a pršelo. Chtěli jsme si turnaj především po koronavirové přestávce užít se vším všudy.

3.Debl Cup 2019

V nádherné pozdně-letní sobotě 14. září 2019 jsme odehráli na Slovance v České Lípě poslední letošní deblový turnaj v tenise, který pořádá spolek TC HORNETS z.s. Počasí tenisu opravdu přálo. Bylo teplo s krásným sluníčkem, které tenisu svědčí a teploty do 25 stupňů.

2.Debl Cup 2019

První srpnovou sobotu dne 3.8.2019 uspořádal náš spolek jednodenní deblový turnaj. V letošním roce podruhé pozval po červnových dovolených všechny zájemce o tento typ turnaje. Sešlo se nás 12 kvalitních dvojic a turnaj sliboval dobrou zábavu i kvalitní tenis.

ikona2 html    ikona foto
výsledky turnaje     fotky z turnaje

1. Debl Cup 2019

Nádhernou letní slunečnou sobotu 29. června 2019 pořádal spolek TC HORNETS z.s. na tenisových kurtech na Slovance tenisový turnaj čtyřher výkonnostních amatérských tenistů. Je doba, kdy začínají zasloužené dovolené a přesto se sešlo 9 párů k poměření tenisových dovedností.

ikona2 pdf ikona foto

Do České Lípy přijeli na náš turnaj hosté z Rumburska – dvojice Josef Mikulejský s Mariánem Kernem a v jedné dvojici byl také hráč ze Cvikova – Pavel Cikl, který hraje i naše celoroční singlové soutěže. Soutěže se zúčastnili i mladší hráči do 30 let věku a velmi mě potěšilo, že se přihlásili i naše mladé naděje – soutěžní hráči – Tereza Janušková s Lukášem Slabionem – oba ve věku kolem 16 let. Mohli si tak vyzkoušet tenisovou čtyřhru, která vyžaduje úplně jiný přístup než tenisová dvouhra. Já vždycky říkám, že je to jiný sport než tenisový singl.

Debl Cup 2018 - výborný turnaj je již minulostí

V sobotu 8 září se sešlo na kurtech a Slovance 10 deblových dvojic k sehrání posledního jednodenního turnaje v této sezóně. Přijely k nám tři mimočeskolipské páry – z Mimoně a Nového Boru. Na turnaj se přihlásili dvojice, které byly velice tenisově na vysoké úrovni, takže turnaj sliboval vysokou herní úroveň. Vše se splnilo.

Debl Cup: reportáž - tenisový 1.Debl Cup 2017 v sobotu 2.9.2017

V sobotu 2.9.2017 uspořádal na tenisových kurtech na Slovance místní tenisový spolek TC Hornets další ze série tenisových jednodenních turnajů amatérů tentokrát v tenisové čtyřhře. Loňský rok byl v účasti na tenisových čtyřhrách velmi štědrý a letos se tenisti scházejí lépe na dvouhrách.

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.