Jak je daleko TPCup Divize?

Jak je daleko TPCup Divize?

V srpnu nám vrcholí první část naší dlouhodobé soutěže - TPCup Divize. Hrají se dva výkonnostní pavouky TPC divize A a B.

TPC divize A
Zde nám zbývají dvě semifinále a finále. Semifinále slibují dvě opravdu zajímavá utkání.

Zdeněk Peter hraje se Štěpánem Skrbkem. Dva podobné styly obou hráčů, kteří preferují spíše aktivní obranu. Zdeněk je asi mírným favoritem, ale Štěpán určitě není bez šance.
Další utkání bude mezi Pavlem Zemancem a Alešem Stachem. Pavla jsem několikrát v utkáních viděl a se svojí trpělivou hrou slaví hodně úspěchů. Aleše jsem viděl hrát jen jednou a krátkou dobu. Myslím, že je více útočnější než Pavel, tak uvidíme, co rozhodne.
Finále bude také zajímavé a doufám, že nám hráči dají vědět, kdy ho naplánují, aby mohli přijít diváci.

TPC divize B
Trochu se nám zpozdilo jedno semifinále mezi žáčkem Davidem Půčkem a veteránem Janem Kosťunem. V semifinále čeká na vítěze Martin Sváda. Jedno semifinále je připraveno. Také už veterán Eduard Podlešák změří síly s mladým nováčkem Jaroslavem Cihlářem. Mezi těmito všemi hráči se rozhodne o vítězi divize B. I na finále B pozveme diváky, když nám aktéři dají vědět.

Hráče obou divizí musím velmi pochválit za včasné odehrávání turnajového pavouka. Oproti loňsku se to hodně zlepšilo a naplánovaný přístup organizačního týmu k odehrávání zápasů považujeme v současné době za správný. Chlapi, díky.

mohlo by vás zajímat

Play Off divizí - Co nás čeká

Play Off divizí - Co nás čeká

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Finále 1.ligy 2021

Finále 1.ligy 2021

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.