Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

O víkendu jsem obdržel e-mail od majitele areálu Petra Sršně. Majitel areálu na Slovance rozvazuje spolupráci s naším dlouhodobým turnajem v tenisu, který byl svázán s areálem na Slovance.

Důvody jsem popsal v e-mailu a na webu to nepatří.

 Petr Sršeň - majitel areálu - napsal dovětek pro nás, uživatele:
Všichni hráči včetně vás jsou na Slovance samozřejmě vítáni, ale za standardních podmínek jako kdokoli jiný.

Co to pro nás znamená a jak nás to zasáhne? V podstatě se toho pro nás mnoho nezmění. 

- turnaj financujeme (ceny, web) z našich příspěvků 200,-Kč, které je každý účastník povinen na sezónu zaplatit.
- hráči si budou domlouvat zápasy na kurtech tam, kde to uznají za vhodné. Domácí určuje místo zápasu. Mělo by to být na antuce. Přednost dávejte České Lípě a pokud to budete hrát někde jinde, např. v Novém Boru, Cvikově, tak s tím musí souhlasit oba dva kvůli ceně za dopravu..... Myslím, že tím, že jsme tomu nechali volný průběh to fungovalo už nyní podobně. Vyhovte si, ať nevznikají spory. My jako pořadatelé v tuto chvíli žádný areál nepreferujeme. Pro nás jsou klíčové zájmy hráčů a turnaje.
- web má fungovat do 30.6., tak ho zatím využívejte k psaní výsledků. Pokud se cokoliv změní, tak dám vědět e-mailem. Jestliže nebudete moci zapsat výsledek na webu, tak mi ho napište e-mailem s upozorněním, že to nejde. Brzy zakoupím doménu a místo a web tam obnovím.
- jméno turnaje - požádal jsem Petra o pokračování turnaje pod jménem Memoriálu Petra Sršně, ale neodpověděl mi, tak turnaj v průběhu roku bohužel přejmenujeme. Na Petra seniora budeme určitě vzpomínat i nadále, protože jsme s ním měli hezké vztahy a byl to dobrý člověk. Logo ani další věci ohledně Petrovi firmy TC Hornets už používat od 1.7. nebudeme. Máme nové jméno společnosti a nový web. Jméno je PATRIOT Českolipsko, z.s.  a web najdete na : http://patriot-ceskolipsko.cz/
- jak se sluší a patří - tak jsem poděkoval Petrovi Sršňovi za dosavadní spolupráci jménem vás všech e-mailem, protože si většinou jen píšeme. Komunikace mezi námi asi vázla.
- jsem také rád, že došlo k vypořádání závazků z vratné kauce ze strany Petra Sršně a tímto to považuji za ukončené. Všichni měli možnost si o kauci zažádat v dostatečně dlouhém období.
- e-maily a telefony mé i Michala zůstávají, takže také žádná změna.

Pro nás ta situace není nová. Turnaj pořádám od roku 1998 a nikdy jsem neměl od nikoho žádné krytí (až na těch pár let na Slovance) a všechno šlo za mnou, případně za Michalem. Je to maximální svoboda a radost. Mám rád nové výzvy a alespoň nebudeme stagnovat. Náš turnaj má větší přesah než je areál na Slovance a dá se říci, že je českolipský. Léta práce se vyplatila. Neděláme to pro zisk, ale z lásky k tenisu a pro radost ze sportu. Chci si to udržet, protože každá takováto komunita je vzácná.

Budeme oba s Michalem rádi, když nám zachováte svou přízeň a my vám slibujeme, že se budeme co nejvíce snažit a hájit jen vaše zájmy. Pro nás je to radost a taková nadstavba všedního života.

Renda Ötwös

mohlo by vás zajímat

Play Off divizí - Co nás čeká

Play Off divizí - Co nás čeká

Finále 1.ligy 2021

Finále 1.ligy 2021

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.