TenisPatriotCup A a B vrcholí v srpnu

TenisPatriotCup A a B vrcholí v srpnu

TPC Play Off A a B nám vrcholí. Obě výkonnostní soutěže se nám dostaly do čtvrtfinále.

V TPC Play Off A se nám dostali do čtvrtfinále hráči : Láďa Müller, Zdeněk Peter, Pavel Zemanec a Marek Svoboda. Dohrávky tohoto kola jsou  do 7.8. a zatím to hráči plní dobře. V Semifinále už na ně čekají soupeři - Štěpán Skrbek a Aleš Stach. Finále se má dohrát do 21.8.2022. O pořadí prvních dvou se rozhodne ve vzájemném finále a o pořadí na 3. a 4. místě se nebude rozhodovat vzájemným zápasem, ale celkovým počtem bodů v této soutěži. 

V TPC Play Off B se nám dostali do čtvrtfinále hráči : Eda Podlešák, Michal Tupý, David Půček a Jan Kosťun. V Semifinále na ně čekají : Jaroslav Cihlář a Martin Sváda. Hodnocení je stejné jako v případě Play Off A.

O finálových zápasech vás budu informovat e-mailem pokud mi hráči poskytnou čas a místo, kde odehrají. Také poprosím o foto finalistů. Doufám, že mi čas umožní se na obě finále první části naší dlouhodobé soutěže podívat.

Renda

mohlo by vás zajímat

Play Off divizí - Co nás čeká

Play Off divizí - Co nás čeká

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Finále 1.ligy 2021

Finále 1.ligy 2021

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.