Zahájení tenisových lig 2022

Zahájení tenisových lig 2022

Zahajujeme tenisové ligy - druhou část naší dlouhodobé soutěže.

Tenisové ligy jsou rozděleny do 3 výkonnostních skupin - 1.liga, 2.liga a 3.liga.

1. a 3.liga se může zahájit s hraním už v tuto dobu. V tuto chvíli máme už některé hráče nominované do těchto lig. Až bude dohráno 1.kolo Play Off A a B (17.7.), tak do lig budou padat další hráči. 2.liga má plánované zdržení v nominacích, protože zároveň probíhá i kvalifikace o 1.ligu a hráči, kteří v kvalifikaci neuspějí, tak budou hrát 2.ligu.

31.7. budou naplněny všechny ligy a budou se moci hrát již v plném obsazení. Proto dbáme na včasné dohrávky kol v Play Off a máme tam nulovou toleranci.

Skupiny lig jsou rozděleny v 1., 2. a 3. lize do 4 skupin po 5 hráčích. Zápasy se hrají každý s každým. Snažili jsme se o to, aby jste nepotkali stejné hráče z předchozích částí a většinou se nám to podařilo.

Plán zápasů, kde naleznete zároveň rozpis pro každou skupinu: http://patriot-ceskolipsko.cz/images/PATRIOT/2022/TPCL/2022-ligy-rozpiszapasu.htm
Na prvním místě je v herním plánu uveden domácí hráč.

Výsledky zápasů budou evidovat zde:
http://patriot-ceskolipsko.cz/images/PATRIOT/2022/TPCL/2022-ligy-tabulky.htm
http://patriot-ceskolipsko.cz/images/PATRIOT/2022/TPCL/2022-ligy-zapasy.htm

V tabulkách se můžete už podívat na hráče, kteří mohou hrát již nyní. Asi je zbytečné vyčkávat a hráče můžete vyzvat bez otálení.

Tak hodně tenisového štěstí a dobrou zábavu. I na tuto část lig čekají ceny, tak je o co hrát.

Renda

mohlo by vás zajímat

Play Off divizí - Co nás čeká

Play Off divizí - Co nás čeká

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Finále 1.ligy 2021

Finále 1.ligy 2021

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.