Kvalifikace o 1.ligu - je možné hrát

Kvalifikace o 1.ligu - je možné hrát

Soutěžící, kteří vypadli v prvním kole Play Off 1.a 2.divize (Play Off A divize) mají šanci hrát kvalifikaci o první ligu (16 soutěžících)..... 

Kvalifikace o 1.ligu je dobrovolná a pokud ji hrát nechtějí, tak budou zařazeni do 2.ligy a musí o tom uvědomit pořadatele.

Kvalifikace se hraje na dvě kola a obě dvě musí vyhrát ten, kdo chce postoupit do 1.ligy. Postupují čtyři nejúspěšnější soutěžící a kvalifikace se dohrává do 31.7.2022. Každé kolo má pro odehrání stanovený čas na jeden týden. Po vyhraných dvou zápasech hráči pavouka celkově nedohrávají. Po dohrání kvalifikace už budeme znát hráče všech lig 1., 2. a 3.ligy. Zápasy kvalifikace se nezapočítávají do celkového počtu bodů získaných za sezónu (ratingu)

Kvalifikace o 2 ligu se letos z pavouku Play Off 3. a 4. divize nehraje. Hráči, kteří vypadli v 1.kole jsou zařazeni do 3.ligy automaticky. Totéž se týká hráčů, kteří vypadnou v tomto pavouku v následujícím kole - osmifinále. Teprve čtvrtfinalisti postoupí do 2.ligy.

Zapisování výsledků kvalikace o 1.ligu je stejné a pouze si vyberete další formulář, kde se přihlásíte známým heslem. Výsledky zápasů i pavouka kvalifikace budete najdete na našem portále. 

Tenisové ligy, které budou letos tři, jsou druhou částí našeho turnaje. Ligy se budou hrát na dvě fáze - skupiny a pavouky. Magické datum pro kompletní naplnění všech lig je tedy 31.7.2022. Ligy budou rozehrány samozřejmě už nyní (hlavně 1. a 3.liga), protože budou postupně naplňovány při hraní obou pavouků. Soutěže tedy v tento prázdninový čas budou nějakou dobu probíhat souběžně.

 

Přeji dobrou zábavu. 
Renda

mohlo by vás zajímat

Play Off divizí - Co nás čeká

Play Off divizí - Co nás čeká

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Finále 1.ligy 2021

Finále 1.ligy 2021

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.