Finále 3.ligy odehráno

Finále 3.ligy odehráno

Naše tenisové soutěže vrcholí. Počasí nám ještě trochu přeje, tak finišujeme. Dohrála se 3. tenisová liga a 2.října odehráli soutěžící své finále.

Do finále se dostali zaslouženě dva skvělí tenisté - Lukáš Havlín a Martin Kubát.
Zkušenější Lukáš Havlín s námi už nějakou dobu hraje. Loni vypadl v pavouku 3.ligy pro zranění ve čtvrtfinále a letos už to jsou stupně vítězů. Myslím, že od loňska se jeho výkon zvedl a už nemá nějaké výrazné výkyvy ve své tenisové výkonnosti. Je vidět, že ho určitě turnaj baví. 
Zdatným protivníkem mu byl v zápase nováček Martin Kubát, který chtěl naše soutěže vyzkoušet a hned je z toho úspěch.
Zápas vyhrál Lukáš Havlín a získal pohár vítěze 3.ligy. Že to nebylo zadarmo, ukazuje výsledek. 5:7 6:4 6:1. Informací o zápase moc nemám, protože jsem ho z časových důvodů nestihl navštívit. Martin mi říkal, že to bylo vyrovnané a projevila se Lukášova zkušenost a zápas zvrátil. Když se člověk podívá na finalisty na fotce, tak vidí, že jsou to mladí kluci, kteří nemají ani gram tuku. Sportovci každým coulem. Ani ve 3. tenisové lize nejsou žádní slabí hráči.

Doufám, že svou skvělou jízdu tenisovou třetí ligou oba příští rok zúročí a proniknou třeba do vyšších lig. Sláva vítězům a čest poraženým. 
Do čtvrtého místa máme pro soutěžící ceny - poháry a ještě něco dalšího. Na 3.místě skončil na body (nehraje se zápas o 3.místo) "atlet" Vasil Dogaru a 4.místo obsadil Pavel Hisem. Všem gratulujeme.

mohlo by vás zajímat

Play Off divizí - Co nás čeká

Play Off divizí - Co nás čeká

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Finále 1.ligy 2021

Finále 1.ligy 2021

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.