Náš facebook

Náš facebook

Vedení tenisových soutěží na Slovance se rozhodlo prezentovat svoje aktivitity také na facebooku. Náš nový facebook je na odkaze: https://www.facebook.com/tenisslovanka.cz/   a můžete si ho dát do svého sledování. Účastníkům dlouhodobých soutěží bych to stoprocentně doporučil.

Co zde budeme prezentovat? Hlavně aktivity tenisového spolku TC HORNETS z.s. - tenis výkonnostních tenistů a tenistek, jednodenní turnaje, dlouhodobé turnaje. Dále bude náš facebook sloužit také k upozorňováním na aktivity dětského tenisu - soutěžní tenis spolku TK Slovanka z.s., jejich akcí, soutěží hlavně dětí. Nezapomeneme ani upozorňovat na některé zajímavé události, rozhovory ze světového tenisového dění, které nás zaujaly a stojí za pozornost. Budou zde i informace týkající se celého areálu na Slovance. Můžeme zde dávat i další informace a akce spřátelených tenisových komunit a areálů.

Nová doba přinesla nové technologie a my tuto platformu budeme využívat k informacím, ke kterým by měla sloužit. Proto vás prosíme, aby vaše komentáře nebyly vulgární a proti pravidlům této globalistické organizace. Já sám sleduji, jak facebook zavádí čím dál větší cenzuru. Vyjadřujte se proto hlavně k tenisu, snažte se podle pravdy, tak jak to cítíte a kašlete na nastupující "korektnost", což je jinak nazvaná přetvářka. Jediné, co mě osobně vadí v příspěvcích je vulgarita vůči druhým a napadání. Zkusme věci komentovat s nadhledem a "nastupující korektnost" ničit lehkou ironií. Zkušenosti z minulého režimu máme. Pokud budete něco osobně proti někomu mít, tak si to schovejte pro osobní setkání z očí do očí, což je nejsprávnější řešení. Díky.

Renda Ötwös

mohlo by vás zajímat

Play Off divizí - Co nás čeká

Play Off divizí - Co nás čeká

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Finále 1.ligy 2021

Finále 1.ligy 2021

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.