Finále TPC 2022 - Play Off B

Finále TPC 2022 - Play Off B

Jednoznačným vítězem Play Off B - první části naší soutěže - se stala mladá naděje David Půček. Poraženým finalistou se stal mladý nováček Jaroslav Cihlář.

Utkání bylo odehráno 7.11.2022 v českolipské hale na jiném povrchu než je antuka. Chlapci si dali s finálem trochu načas, tak bylo odehráno v hale po termínu, ale zvládli to. Muselo být odloženo z důvodu Jardova zranění, ale byli jsme rádi, že se všechno rozhodlo na hřišti. A tak to má být. Na Jardovi byla vidět, že měl dost dlouhou tenisovou pauzu, tak ho mladý žáček smáznul dvěma kanáry. Já myslím, že to nebylo nic nedůstojného, i když jsem utkání neviděl. Prostě se to stane a pro Jardu je to do dalšího ročníku poučení.

Na třetím místě skončil veterán Eda Podlešák - náš vrchní vyplétač raket, který se nám stará o naše drahé nářadí na tenis. Čtvrté místo obsadil Martin Sváda. Rozhodnutí o 3. a 4.místě bylo na základě celkových bodů získaných v soutěži. O tato dvě místa se nehrají vzájemné zápasy.

mohlo by vás zajímat

Play Off divizí - Co nás čeká

Play Off divizí - Co nás čeká

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Ukončení spolupráce s areálem Slovanka

Finále 1.ligy 2021

Finále 1.ligy 2021

logo

   Tenis

PATRIOT Českolipsko, z.s. je nezisková organizace orientovaná na tenisový sport v oblasti Českolipska. Hlavní zaměření naší činnosti je v pořádání dlouhodobých turnajů pro amatérský výkonnostní tenis a naše historie sahá do roku 1998. Našeho dlouhodobého tenisového turnaje se po celou sezónu zúčastňuje přes 80 soutěžících. V letní tenisové sezóně pořádáme jednodenní tenisové turnaje a v zimě organizujeme turnaje ve stolním tenise. Orientujeme se na mládež i dospělé. Cílem je plnohodnotně naplnit volný čas občanů, pomoci s výchovou nastupující tenisové generace a propagace tenisového sportu včetně našeho města Česká Lípa.